O FIRMIE


Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w kompleksowym świadczeniu usług utrzymania czystości we wszelkiego typu obiektach użyteczności publicznej oraz prywatnej. Zdobyte doświadczenie pozwala nam gwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

Jesteśmy elastyczni i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując zakres i częstotliwość świadczenia usług do stawianych oczekiwań. Realizujemy zarówno stałe jak i jednorazowe zlecenia.

Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie przy użyciu własnego profesjonalnego sprzętu takich firm jak Numatic, Sebo, Santoemma, Profi Europe, Taski oraz środków chemicznych firm Tersus, Prochem, Tenzi, Chemspec, Furniture Clinic przyjaznych dla środowiska, posiadających odpowiednie certyfikaty.

Kontrola jakości wykonywanych usług pozwala uniknąć, ewentualnie szybko eliminować błędy w sztuce. Organizacja pracy wspomagana jest stałą łącznością, co umożliwia szybkie reagowanie na nieprzewidziane zdarzenia lub Państwa potrzeby.

Celem ustalenia ceny i omówienia szczegółów współpracy proponujemy spotkanie u Państwa. Jesteśmy firmą elastyczną, otwartą na nowe potrzeby i sugestie klientów oraz na ewentualne negocjacje zaproponowanych cen.

ZAJMUJEMY SIĘ:

Sprzątanie biur i instytucji

Polimeryzacja

Pranie wykładzin, dywanów i mebli tapicerowanych

Pranie tapicerki samochodowej

Mycie okien i witryn

Sprzątanie po remontach i budowie

Sprzątanie po imprezach

Czyszczenie mebli skórzanych

Czyszczenie i pielęgnacja skórzanej tapicerki samochodowej

Sprzątanie domów i mieszkań

Gwarantujemy, że nasze usługi będą wykonywane zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wyznaczonymi terminami. Oferujemy konkurencje ceny i zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie a naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

TECTUS Agnieszka Jaworska
NIP 534-181-34-16

ul. Skoroszewska 24 m 61
02-495 Warszawa

Facebook iconYoutube iconGoogle + iconTwitter icon