pranie

tapicerki samochodowej

ZAMÓW WYCENĘ!

Zajmujemy się kompleksowym praniem tapicerki samochodowej wykorzystując do tego najbardziej skuteczną metodę ekstrakcji. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i floty samochodowe.

Sprzedajesz samochód i chcesz zachęcić klienta do jego zakupu? Kupiłeś używany samochód i chcesz cieszyć się czystym i pachnącym wnętrzem? Może po prostu chcesz odświeżyć wnętrze po codziennej eksploatacji, dzieciach, psie? Więc zleć nam usługę prania tapicerki.

Pranie tapicerki samochodowej przeprowadzamy u klienta w dowolnie wskazanym przez niego miejscu gdzie znajduje się dostęp do gniazdka elektrycznego (w odległości do 50 m) i bieżącej ciepłej wody. Prane są wszystkie siedzenia z zagłówkami, podsufitka, cała podłoga, wszystkie dywaniki, bagażnik oraz tapicerka na drzwiach.
Pierzemy metodą ekstrakcyjną, która zalicza się do najbardziej skutecznej metody prania samochodu.

Metoda ta składa się z 6 etapów:

 

Odkurzanie na sucho

dokładnie odkurzamy wnętrze samochodu usuwając zanieczyszczenia stałe nierozpuszczalne w wodzie (piasek, okruchy, sierść, śmieci, itp.),

 

Próba materiału

po przygotowaniu wnętrza do prania, przechodzimy do rozpoznania rodzaju materiału i sprawdzenia jego stabilności. Na tym etapie dobierana jest odpowiednia technika pracy, rodzaje środków czyszczących oraz ich stężenie.

 

Odplamianie

do usuwania szczególnie trudnych zanieczyszczeń używamy dedykowanych odplamiaczy. Na tym etapie usuwamy również plamy po napojach, gum do żucia, wosku, plastelinie, wymiocinach, zaschniętych resztkach jedzenia i tym podobnych.

 

Rozpuszczenie brudu

następnie spryskujemy zabrudzoną powierzchnię specjalnym środkiem, który ma za zadanie rozpuszczenie brudu. Powstaje reakcja chemiczna brudu ze środkiem piorącym.

 

Wcieranie prespray'u

czynność polegająca na wtarciu środka chemicznego w głąb materiału przy użyciu ręcznej szczotki o odpowiedniej twardości w zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni.

 

Pranie ekstrakcyjne

ostatnim etapem jest odessanie oraz dogłębne wypłukanie czystym roztworem piorącym za pomocą ekstraktora, który pod dużym ciśnieniem wtryskuje roztwór środka czyszczącego, a następnie zasysa go wraz z brudem. Czynności powtarzana jest aż do uzyskania pożądanego efektu.

Dojazd do klienta Gratis.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i floty samochodowe.
Ceny uzależnione są od stopnia zabrudzenia i wielkości pojazdu.

 

0 zł za dojazd:

  • na terenie dzielnic Warszawy przy usłudze powyżej 50 zł,
  • miejscowości podwarszawskie do 20 km od centrum Warszawy przy usłudze powyżej 100 zł,
  • powyżej 20 km od centrum Warszawy doliczamy koszt od 30 zł.

TECTUS Agnieszka Jaworska
NIP 534-181-34-16

ul. Skoroszewska 24 m 61
02-495 Warszawa

Facebook iconYoutube iconGoogle + iconTwitter icon